Beyin Takviyesi Dikkat Mekanizmalarını Arttırır! | Sitikolin Nedir ?

Beyin Takviyesi Dikkat Mekanizmalarını Arttırır!

Beyin takviyesi olarak kullanılan bazı doğal bileşenli ilaçlar içeceklere katılarak zihinsel uyanıklığı sağlanması için elektrofizyolojik etken sağlıyor. Etkisi incelenerek kullanımına karar verilir. Beyin fonksiyonlarını yerine getiremeyen belirli sayıda kişiye uygulanan beyin takviyesi ilacı yapılan çalışmalarla beyin takviyesine ihtiyaç duyan kişilere uygulandığında elektriksel beyin aktivitesi ölçümlerinin içeceğin tüketildiği günden sonra artış sağladığı görülmektedir. Beynin gücünü artıran ve beyindeki kolinin arttırdığı bileşikler içeren ilaçlar kullanıldıktan sonra beyin içinin cihazlarla ölçümü yapıldığında potansiyel bileşiklere karşı fonksiyon artışı sağladığı görülmektedir. Bu nedenle sitikolin beyin gücünü artırıyor ve hatta göremeyen veya beyin fonksiyonları yerine getirilemeyen bireylerde hastalığın ilerleyişini durdurduğu gibi olumlu yönde bir eğrinin oluşmasını da sağlıyor.

Bireylerin karşılaştığı anksiyete, öğrenme güçlüğü ve hiperaktivite bozukluğu gibi pek çok problem de kullanılabilen sitikolin beynin normal düzeyde fonksiyonlarını yerine getirebilmesini panik ve korku duygusunu etkisini kaybetmesini sağlamaktadır. Beyin takviyesi dikkat mekanizmalarını arttırır ve beyin hücrelerini hücreler arası alışverişini ciddi bir oranda etkiler. Böylece pek çok hasta yaşamış olduğu problemde ilaç kullandığı dönem boyunca kurtulur ve kaygı bozukluğu gibi demans problemlerinin yaşandığı hastalarda hastalığın seyrinin yavaşlaması mümkün olur. Sitikolin kullanımı pek çok hastaya umut ışığı olmuştur ve hastaların uzun süre daha kendi görevlerini yerine getirebilmeleri ve başka birine bağımlı olmadan yaşayabilmesini sağlamaktadır.

Sitikolin ve Omega 3(DHA) içeriğine sahip Cerebramax® hakkında bilgi almak için www.cerebramax.com.tr adresini ziyaret ediniz.
Tek yetkili online satış sitesi www.farmaturk.net üzerinden vereceğiniz siparişlerinizde ücretsiz kargo.
Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir