Dikkat Performansı Ve Psikomotor Hız | Sitikolin Nedir ?

Dikkat Performansı Ve Psikomotor Hız

Sitikolin desteği dikkat performansı ve psikomotor hız açısından yoğun bir etki sağlamaktadır. Sitikolin desteği özellikle psikomotor gelişimine katkı sağlamak, fiziksel olarak büyümeyi ve merkezi sinir sisteminde ortaya çıkan pek çok hasarın iyileştirmesini mümkün kılmaktadır. Temelinde hareket olan tüm becerilerin kazanılması için sitikolin ciddi bir önem taşımaktadır. büyük ve küçük kas hareketlerinin aktivasyonunun yavaşlaması ve beyin hücrelerinin tüm komutları algılayabilmesi için sitikolin kullanımının aktif hale getirmek gerekir.

Dikkat performansı ve psikomotor hız beyin hücrelerinde oluşan tahribatlar söz konusu olduğunda ciddi oranda zarar görür. Bu problemler arasında Alzheimer hastaları, parkinson hastaları başı çekmektedir. Sitikolin kullanımı ile birlikte tahribata uğramış olan beyin hücreleri bir miktar olsa da güç kazanmaktadır ve aynı zamanda bu problem hakkında herhangi bir bulgu oluştuktan sonra hastalığın semptomlarının yavaşlaması mümkün olmaktadır.

Hemen her yaş için sitikolin kullanımı mümkündür ve hem fiziksel gelişim hem de beyin hücrelerinin genç kalması, tahribata uğramaması ya da kısa süre içerisinde tahribatın etkisinin azaltılması için uygulanır. Hastalıkların tedavisinde tam olarak çözüm oluşturmasına rağmen bu tür problemler için büyük bir kolaylık ve hastalığın ilerleyişine engel oluşturmaktadır. Klinik testler sonucunda sitikolin etkisi kesinleşmiş ve psikomotor hızında ciddi bir artış sağladığı görülmüştür. Bu ilaç sayesinde dürtüsellik konusunda sorun yaşayan pek çok bireyin sorununa çözüm oluşturuyor.

 

Sitikolin ve Omega 3(DHA) içeriğine sahip Cerebramax® hakkında bilgi almak için www.cerebramax.com.tr adresini ziyaret ediniz.
Tek yetkili online satış sitesi www.farmaturk.net üzerinden vereceğiniz siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir