Sitikolin Alzheimer Hastalığı İçin Kullanılır? | Sitikolin Nedir ?

Sitikolin Alzheimer Hastalığı İçin Kullanılır?

Bilişsel bozukluk, sendrom da etkili olduğu bilinmektedir. 50 ile 90 yaşları arasında pek çok bireyde uygulanan sitikolin kullanımı hastaların bir süre sonra ürünleri incelendikten sonra ilacın kopmuş rahatsızlıklara iyi geldiği bilinmektedir. Klinik etkisi üzerinde önemli sonuçlar elde edilerek Alzheimer hastalığı yüksek risk oluşumunun önüne geçilmektedir. Sitikolin sağlamış olduğu etki ile hücre arasında bağın güçlenmesini ve hücre arası iletişimin sağlanmasını mümkün hale getirmektedir. Sitikolin Alzheimer hastalığı için kullanılır ve sağlamış olduğu etki oldukça önemlidir. Sitikolin kullanımının hastaya sağlamış olduğu en önemli etki beyin sinirlerinin etrafında kaplı olan zararları fonksiyonunu kaybetmesi halinde sitikolin etkisi ile bu fonksiyon bozukluğunun engellenmesi olayıdır. Sitikolin sürekli koruyucu tedavi için önerilmektedir. Özellikle erken yaşlardan itibaren takviye gıda olarak kullanılması hastalığın seyrinin ve etkilerinin azalmasını sağlamaktadır. Hafif bilişsel bozukluk olan hastalarda hastalığın tedavisinde hekim önerisi ile 1000 miligram dozunda günde bir veya iki kez kullanılabilen bir ilaçtır. Yan etkilerinin olmaması ilacın rahatlıkla kullanılabilmesini sağlar. Ancak farklı ilaçlar kullanıyorsanız hekim önerisi ile günlük kullanım şekli ve dozu bunu ayarlamanız gerekiyor.

Sitikolin Alzheimer hastalığı için kullanılır ve kullanan hastalarda sağlamış olduğu etki gözlemlendiğinde oldukça başarılı bir sonuç elde edildiği görülüyor. Alzheimer rahatsızlığı için değil Parkinson ve bunun gibi bilişsel fonksiyon bozuklukları bu ilacın etkisini oldukça iyi düzeyde olduğu biliniyor. Kilo kontrolü ve diyet takviyesi olarak da ilaç kullanılmaktadır.

Sitikolin ve Omega 3(DHA) içeriğine sahip Cerebramax® hakkında bilgi almak için www.cerebramax.com.tr adresini ziyaret ediniz.
Tek yetkili online satış sitesi www.farmaturk.net üzerinden vereceğiniz siparişlerinizde ücretsiz kargo.
Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir