Sitikolin Bellek Zayıflığında İyileşme Sağlar | Sitikolin Nedir ?

Sitikolin Bellek Zayıflığında İyileşme Sağlar

Sitikolin etkisi kanıtlanmış pek çok ürüne göre daha başarılı sonuçlar elde edilmesini sağlamaktadır. Sitikolin bellek sayısının da iyileşmesini sağlar ve özellikle serebral yetmezliği olan hastalarda bu sorunun kolaylıkla üstesinden gelebilmek için kullanımı önerilmektedir. Alzheimer, parkinson gibi bilişsel hafıza bozuklukları için kullanılan takviye gıdalardan bir tanesidir. Her hastalığın tedavisinin tam olarak gerçekleştirmesine rağmen sağlamış olduğu etki ile bireylerin daha kaliteli bir yaşam sürdürebilmelerini sağlar. Beyin işlevindeki değişikliklerde bilişsel işlemde bozulmaya sebep olan sentezlemelerde azalma ve kolin ile etanolaminlerin artışı sebebiyle yaşlanma sonucu ortaya çıkar. Deneysel araştırmalar ve CDP-kolin uygulamasının beyinde toplam fosfatidilkolin ve diğer fosfolipit miktarını ciddi oranda arttığı bölünmektedir. Bazı bireyler için nörotransmisyonu da arttırdığı gözlemlenmiştir. Bu nedenle de bilişsel hastalıklar başta olmak üzere kilo kontrolü, bilişsel işlev bozuklukları gibi pek çok sorun için kullanılmaktadır. Hem Türkiye’de hem de Avrupa ülkelerinde yoğun olarak kullanılan sitikolin sayesinde pek çok birey daha uzun süre güçlü ve kaliteli bir yaşam sürebilmektedir.

Yapılan araştırmalar ve sitikolin yaygın kullanımı ile ilgili olarak ilacın kullanıldığını söyleyebiliriz. Yaygın olarak kullanılan ve kullanım sonrası elde edilen başarılı sonuçlar sayesinde hasta hastalığın ilerleyişi ile beraber kötüleşmesi gerekirken hastalığın semptomlarını oldukça hafif seyretmesini sağlayabiliyor. Sizler de pek çok problemle başa çıkabilmek için sitikolin ile ilgili araştırma yapabilir ve citicoline takviye gıda olarak da kullanabilirsiniz.

Sitikolin ve Omega 3(DHA) içeriğine sahip Cerebramax® hakkında bilgi almak için www.cerebramax.com.tr adresini ziyaret ediniz.
Tek yetkili online satış sitesi www.farmaturk.net üzerinden vereceğiniz siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir