Sitikolin Beyin Aktivasyonunda Genel İyileşme Sağlar | Sitikolin Nedir ?

Sitikolin Beyin Aktivasyonunda Genel İyileşme Sağlar

Bellek problemleri olarak isimlendirilen demans bozuklukları, kaygı bozuklukları ve bunun yanı sıra iştah kontrolü gibi pek çok problem üzerinde sitikolin etkisinin önemli olduğu bilinmektedir. iştah kontrolünü sağlayabilmek adına sitikolin kullanımı uygulamaktadır. Bunun dışında sitikolin beyin aktivasyonunda genel iyileşme sağlar. Çünkü beynin ihtiyacı olan iletişimi sağlayan zarın geri kazanabilmesi veya yeni hücrelerin bu olumsuzluklardan zarar görmemesi, bağışıklık sisteminin güçlenmesi ve hücre yenilenmesi, sinirler arasında iletişimin sağlanmasını kolaylaştırır. Bu şekilde hastalığın kesin tedavisinde kullanılmasa da hastalığın ilerleyişini durdurmada ve hastalığın semptomlarının azalmasını mümkün kılmaktadır. Beyin aktivasyonunda genel iyileşme sağlar ve gözlemlenen bu etkiler sayesinde pek çok hekim sitikolin ürününü hastalara uygulamaktadır.

Sitikolin Ne İşe Yarar?

Sitikolin beyin aktivasyonunda genel iyileşme sağlar ve bunu yapabilen en önemli moleküller arasında yer alır. Vücutta hücre koruyucu ve hücre zarlarını iyileştirmeye yarayan sitikolin sinir kaplamaları oluşturur ve hücreler arası iletişimin sağlanmasında ciddi bir rol üstlenir. Vücut sitikolini geri dönüştürebilir ve ek olarak alındığında da 2 bileşik şeklinde salgılar. Kan ve beyin bariyerini geçen moleküller nöronlar aracılığı ile yeniden sitikolin haline getirilmeyi hedefler ve sinir sisteminin düzgün ve daha verimli çalışabilmesini sağlar. Bundan sorumlu olan nörotransmitterleri güçlendiren sitikolin vücutta birçok yararlı bileşene dönüşür. Normal kolinden daha güçlüdür ve daha az yan etkisi bulunur. Sitikolin’in görevi hücresel yapı taşlarının üretimini arttırmaktır. Böylece vücutta ve sinirlerde iyileşme mümkün olur.

Sitikolin ve Omega 3(DHA) içeriğine sahip Cerebramax® hakkında bilgi almak için www.cerebramax.com.tr adresini ziyaret ediniz.
Tek yetkili online satış sitesi www.farmaturk.net üzerinden vereceğiniz siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir