Sitikolin Etkisi - Dikkat Artışı | Sitikolin Nedir ?

Sitikolin Etkisi – Dikkat Artışı

Sitikolin pek çok bireyde denenerek etkisinin bütün dünya üzerinde görüldüğü ve kanıtlandığı bir gıda takviyesidir. Oluşturmuş olduğu etkiler incelendiğinde pek çok hastanın kısa süre içerisinde bilişsel işlevini geri kazandığı görülmektedir. Özellikle yetişkin kadınlarda ve erkeklerde geliştirmiş olduğu dikkat performansı bu bireylerde yapılan önceki deneylere göre çok daha yüksek olduğu görülmektedir. Özellikle 28 gün ilaç kullanıldıktan sonra bilişsel bozukluğun artması sayesinde sitikolin ile daha kaliteli bir yaşam sürebilmektedirler. Sitikolin etkisi dikkat artışı bilişsel fonksiyon bozuklukları, davranış bozuklukları, vitamin takviyesi gibi pek çok etkisi bulunmaktadır. Sizlerde sitikolin ile muhteşem bir yaşam sürmek özellikle Alzheimer gibi hastalıklara karşı sitikolinin sağlamış olduğu fayda ile fonksiyon kaybı yaşamadan yaşamımızı sürdürebilirsiniz. Bu konuda hekiminizin önerisiyle bu takviye gıdayı kullanabilirsiniz.

Sitikolin vücudumuzda üretilen kolinlerden daha etkili bir kimyasaldır. Bu kimyasal vücutta rahatlık ve enzim sindirimi gerçekleştirilirken kolayca kana karışarak etkisini kısa süre içerisinde gösterir. Bilişsel fonksiyon bozukluğu yaşayan bireylerde dikkat artırıcı etkisi ve hastalıklar nedeniyle ortaya çıkan kriz ya da etkilerin seyrinin azalması şiddetinin azalması gibi özellikler kazandırır. Sitikolin etkisi dikkat artışı ve bunun yanında kilo kontrolüne kadar pek çok etki sağladığı bilinmektedir. Bu etkilerden biri de glutatyon sentezini uyarmasıdır. Hafıza kaybında iyileştirmede de sitikolin rolü oldukça önemlidir. Bu gıda takviyesi dünyada pek çok ülkeden reçetesiz olarak kullanılabiliyor ve etkileri dünyaca bilinen bir ürün olarak tercih ediliyor.

Sitikolin ve Omega 3(DHA) içeriğine sahip Cerebramax® hakkında bilgi almak için www.cerebramax.com.tr adresini ziyaret ediniz.
Tek yetkili online satış sitesi www.farmaturk.net üzerinden vereceğiniz siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir