Sitikolin Etkisi - Öğrenme Ve Hafıza Performansında İyileşme | Sitikolin Nedir ?

Sitikolin Etkisi – Öğrenme Ve Hafıza Performansında İyileşme

Sitikolin insan vücudunda sağlayabilecek olduğu etkiler öncelikli olarak Spesifik olarak değerlendirilmiş ve klinik testlerle kesin kanıya varılmıştır. 40 ile 60 yaşları arasında sağlıklı yetişkin kadınlar tıbbi bir muayene de dahil klinik tarama ziyaretini tamamlayarak her denek rastgele gruplara ayrıldı. 28 gün boyunca bireylere 250 miligram citi-coline, 500 miligram sitikolin veya plasebo dozu verildi. Katılımcılar temel ziyaret esnasında başlangıçtan 28 gün sonra dikkat işlevi açısından daha duyarlı ve önlem alabilecek sürekli performans testlerinde değerlendirilerek bu kullanımın bireylere kazandırmış olduğu özellikler açısından değerlendirme yapıldı. 60 katılımcının tamamında yapılan testlerle 28 gün ardından bireylerin anlamlı şekilde daha az hata yaptı. Daha az ihmal hatası yapma eğiliminde bulunduğu görüldü. Veriler katılımcıların bilişsel oranda doğru cevaplar üretmede ciddi ölçüde yetenek kazandıklarını gördüler. Sitikolin etkisi öğrenme ve hafıza performansında iyileşme sağladığı görüldü.

Sitikolin etkisi öğrenme ve hafıza performansında iyileşme sağlıyor çalışmanın özeti olarak potansiyel bilişsel gelişime sağlandı. Bu ilacın bir besin takviyesi olduğu ve sağlıklı yetişkin kadınlarda dahil beyin hücrelerinde zenginleşme, kontrol sağlama ve dikkat arttırdığı görüldü. İlacın yan etkilerinin bulunmaması ve özellikle kadınlarda merkezi sinirlerle ilişkili olarak dikkat eksikliklerinin giderilmesi sistem bozukluklarının ortadan kaldırması kullanımının yaygınlaşması gerektiğini kanıtlamaktadır. Sitikolin, demans hastalıkları ile mücadelede de en yaygın olarak kullanılan ilaç grupları arasında yer alıyor.

 

Sitikolin ve Omega 3(DHA) içeriğine sahip Cerebramax® hakkında bilgi almak için www.cerebramax.com.tr adresini ziyaret ediniz.
Tek yetkili online satış sitesi www.farmaturk.net üzerinden vereceğiniz siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir