Sitikolin Geniş Kullanıma Sahiptir! | Sitikolin Nedir ?

Sitikolin Geniş Kullanıma Sahiptir!

Sitikolin ilaç ve bağımlılıklarda parkinson ve alzheimer hastalıklarında, alkol tedavisinde, göz tembelliğinde, göz tansiyonunda, kilo kontrolünde kullanılan ve pek çok sorun da baş edebilmek için kullanılan takviye gıdalar arasında yer almaktadır. Sitikolin geniş kullanıma sahiptir sitikolin bireylerin bilişsel fonksiyon bozukluğunu gidermekle en bilinen özelliği olarak kullanılmaktadır.

Sitikolin sağlamış olduğu etki ile fosfolipit, fosfatidilkolin ismi ile bilinen kimyasal bileşikleri arttırır. Bu da bireyde ortaya çıkan hasarın etkisinin azalmasını sağlar. Beyin kimyasalları aktif hale getirerek beyni korumak ve normal beyin işlevinin sürdürülmesini yaralanmalar nedeniyle ortaya çıkan hasarın yok edilmesini sağlar. Sitikolin beyinde oksijen ve kan akışını arttırdığı bilinen bir takviye gıdadır. Sitikolin geniş kullanıma sahiptir sitikolin insan vücudunda doğal olarak bulunan beyin kimyasal bir birleşenle takviye olarak dışarıdan alındığında beyni geliştirir. Felç sebebiyle ortaya çıkan beyin hasarının giderilmesine yardımcı olur.

Avrupa ülkelerinde ve Amerika Birleşik Devletleri’nde sitikolin takviye gıda olarak reçetesiz kullanılmaktadır. Faydaları kesin bir şekilde belirlendi bu ürün henüz kategorize edilmemiş olup hamile ve emzirenler için kullanılıp kullanılmayacağı konusunda bir bilgi bulunmamaktadır. Tabletler ve enjeksiyon şeklinde uygulanabilir sitikolin herhangi bir yan etkisi bulunmayan ilaçlar arasında yer alıyor. Sitikolin bitkisel ürünler ve takviyelerle birlikte kullanılan hekim önerisi ile sürdürülmesi gereken bir ilaçtır. Sitikolin geniş kullanıma sahiptir sitikolini düzgün bir şekilde kullandığınız takdirde kısa sürede etkisini gözlemleyebileceğiniz bir üründür. Farklı ilaçlarla kullanabilmek için öncelikle hekiminizden konu ile ilgili bilgi almanız gerekiyor.

Sitikolin ve Omega 3(DHA) içeriğine sahip Cerebramax® hakkında bilgi almak için www.cerebramax.com.tr adresini ziyaret ediniz.
Tek yetkili online satış sitesi www.farmaturk.net üzerinden vereceğiniz siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir