Sitikolin Hastalığın Seyrini Durdurur | Sitikolin Nedir ?

Sitikolin Hastalığın Seyrini Durdurur

Sitikolin, hasarlı olan hücre zarında önemli bir tedavi edici özelliğe sahiptir. Hem oradan hem de perenterol yollarla uygulanarak kullanılan sitikolin serbest bırakır. Böylece vücutta emilimi gerçekleştikten sonra vücuda tamamen dağılarak kan ve beyin bariyerlerini geçer. Mikrozomal fosfolipite dahil edilir, merkezi sinir sistemine ulaşan bu iki ayrı kimyasal canlıların sinirlerin yapısında biyosentezi aktif hale getirir. Beyin metabolizma hızını arttırarak daha hızlı ve daha seri karar verme olanağı sağlar. Sitikolin hastalığın seyrini durdurur parkinson ve alzheimer hastalarında uzun süre sitikolin kullanılan hastalığın seyrinde ciddi azalmaları ortaya çıkarır. Hastalığın ileri evrelerinde mide koruyucu ve hastalığın semptomlarından korunmak amacıyla kullanılır. Yapılan deneyleri ve sahip olduğu özellikleri ile pek çok birey için hayat kalitesini yükseltmek amacıyla kullanılır. Hayvanlar üzerinde yapılan deneylerle ilk insanlar üzerinde kullanılan bu ilaçların hiç bir yan etkisi olmadığı görülmektedir.

Sitikolin Etki Alanları

Sitikolin beyin hücrelerinin iyileştirilmesinde, bilişsel bozuklukların tedavisinde, görme bozukluklarında, kilo kontrollerinde, motor eksikliğinin iyileşme sürecinde, kronik hastalıkları olan hastalarda Alzheimer tipi yaşlılık, demansı olan hastalarda sitikolin hastalığın seyrini durdurur. Pek çok problemle başa çıkabilmek, uyuşturucu bağımlılığına son verebilmek için kullanılan sitikolin bireylerin sağlıklı bir yaşam vaat ediyor. Sitikolin hiçbir yan etkisi olmaması sebebiyle yetişkinlerde hem de çocuklarda kullanılabilecek ilaç grupları arasında yer alıyor. Hekiminizin önerisi ile hekimin belirlediği dozda kullanabilmeniz mümkün olacaktır.

Sitikolin ve Omega 3(DHA) içeriğine sahip Cerebramax® hakkında bilgi almak için www.cerebramax.com.tr adresini ziyaret ediniz.
Tek yetkili online satış sitesi www.farmaturk.net üzerinden vereceğiniz siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir