Sitikolin Hipoglisemi Etkisi | Sitikolin Nedir ?

Sitikolin Hipoglisemi Etkisi

Pek çok hücreden oluşan zararlı etkiyi azaltmak sitikolin görevleri arasında yer almaktadır. Hipoglisemiye bağlı oluşan ölümü azaltmakta kullanılır. Sitikolin hayvanlarda ve insanlarda yapılan incelemeler sonucunda hücre ölümünü azaltmak ile görevlendirilmiştir. İnsüline bağlı olan hipoglisemi elde edilen bulgularla uygulaması gerçekleştirildiğinde ortaya çıkan etkilerin olumlu olduğu gözlenmiştir. Sitikolin hipoglisemi etkisi ve pek çok fonksiyon bozukluğunda kullanılır ve bilişsel fonksiyon bozuklukları sitikolinin etki ettiği ilk alandır.

Sitikolin ve her yaşta ortaya çıkan obezite problemi için kullanılmaktadır. Ayrıca vücutta bulunan stidin ve kolinden daha hızlı ayrışır, kan ve beyin bariyerini aşarak hızlı bir şekilde ilk kullanımdan itibaren olumlu bir eğrinin oluşmasını sağlayan ürünler arasında yer almaktadır. Hiçbir yan etkisi bulunmayan bu ürün her yaş grubu için idealdir. Dikkat ve odaklanma problemi yaşayan bireylerde de etkisi kanıtlanan sitikolin hipoglisemi etkisi açısından da kullanılması gereken ilaç grupları arasında yer alıyor. Avrupa ülkelerinde reçetesiz kullanılan bu ilaç Türkiye’de yapılan deneyler ve incelemeler sonucunda hekim önerisi ile kullanılır. Gıda takviyesi olarak bilinen ve pek çok hastalığın aşamasının ileri boyutta olmasına rağmen yaşanılan hastalığın semptomları ve hafif olarak görülür ve bu sayede yaşam kalitesini yükselten ilaç grubu arasında yer alır.

Sitikolin kullanımı ve yan etkileri olup olmadığı konusunda bilgi alabilirsiniz. Farklı ilaçlarla birlikte kullanımına dikkat edilmesi gereken bu ilaç hayatınızı daha kaliteli şekilde sürdürebilmenize yardımcı olur.

Sitikolin ve Omega 3(DHA) içeriğine sahip Cerebramax® hakkında bilgi almak için www.cerebramax.com.tr adresini ziyaret ediniz.
Tek yetkili online satış sitesi www.farmaturk.net üzerinden vereceğiniz siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir