Sitikolin İle Daha İyi Bir Yaşam Kalitesi | Sitikolin Nedir ?

Sitikolin İle Daha İyi Bir Yaşam Kalitesi

Sitikolin uzun yıllardır geliştirilen ve vücut için değerli olan bir takviyedir. Stikolin bilişsel hafıza üzerindeki etkileri yapılan deneylerle kanıtlanmış olup pek çok bireyde bilişsel bozukluk problemlerinin semptomlarının etkisini azaltmada etkilidir. Bunun dışında sitikolin vücutta oluşturduğu etki ile bilişsel kötüleşmeyi önlüyor bu da hastaların sitikolin ile daha iyi bir yaşam kalitesi sürebilmesini sağlıyor.

Yaşlılarda özellikle inme ve diğer adıyla felç sorunu yaşayan bireylerde bilişsel işlev bozukluğu olan hastalarda literatürün gözden geçirilerek daha verimli hafıza bulgusunda iyileşme gösterildiği kanıtlanmıştır. Özellikle erken evrede bilişsel bozukluk yaşayan hastalarda klinik testleri kanıtlıyorken sitikolin hücre zarı yenilenmesini sağlıyor. Beyin hücrelerinin fonksiyonlarını kazanabilmesinde etkili oluyor sinir hücrelerinin iyileşmesi ve hücre zarının özellikle kendini yenilemesi sağlamış olduğu en önemli özellikler arasında yer alıyor. Sitikolin bunlar dışında iştah kontrolü konusunda kullanılıyor ve vücutta sağlamış olduğu etkilerle hücre zarı onarımına yardımcı olduğu kanıtlanıyor.

Farmakoloji incelendiğinde ve sitikolin sağlamış olduğu faydalar gözlendiğinde sitikolin ile daha iyi bir yaşam kalitesi mümkün görünüyor. Glutatyon sentezini uyaran sitikolin dikkatsizlik ve bilişsel bozukluklar da kullanılan en başarılı takviyelerden biridir. Özellikle 40 ve 60 yaş arası bireylerde dikkat artışında da büyük bir rol üstlenmektedir. Sitikolin ile daha iyi bir yaşam kalitesi sizlere sağlanıyor. Avrupa’da ve Amerika’da sitikolin takviyesi ve bunun yanı sıra hastalara bilişsel fonksiyonları düzenlemede uzun yıllardır önerilen ve reçetesiz olarak satılan bir ilaçtır.

Sitikolin ve Omega 3(DHA) içeriğine sahip Cerebramax® hakkında bilgi almak için www.cerebramax.com.tr adresini ziyaret ediniz.
Tek yetkili online satış sitesi www.farmaturk.net üzerinden vereceğiniz siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir