Sitikolin Kullanımı Çocuk Ve Yetişkinlerde Güvenlidir | Sitikolin Nedir ?

Sitikolin Kullanımı Çocuk Ve Yetişkinlerde Güvenlidir

Sitikolin fonksiyon bozukluklarında ve vücutta pek çok hastalık için etki etmektedir. Vücuda dışarıdan alınan takviye gıda olarak kullanılan sitikolin hiçbir yan etkisi olmayan ürünler arasında yerini alıyor. Sitikolin fosfatidilkolin ve fosfolipitlerin üretiminde en önemli görevi üstlenmiş moleküllerden bir tanesidir. Bu moleküller vücutta hücre zarlarına koruyucu etki sağlar ve sinir kaplamalarının oluştururlar. Sitikolin karmaşık yapılı bir molekül olmasına rağmen beyin tarafından doğal olarak üretilmektedir. Dışarıdan takviye olarak da alınabilen sitikolin vücutta tam olarak emilim sağlar. Üstelik sitikolin kullanımı çocuklarda ve yetişkinlerde güvenlidir. Bu nedenle küçük yaşlardan itibaren unutkanlık ve dikkat dağınıklığı gibi problemlerle karşı karşıya olan bireylerin ebeveynler olarak sitikolin takviyesiyle bu tür problemleri çözüm üretebilmesi mümkündür.

İştah kontrolü ve diyet takviyesi olarak da bilinen sitikolin hücresel yapı taşlarının üretimini hızlandırır. Asetilkolinin ile birlikte beyindeki dopamin verimi arttırarak beyne kan akışını arttırır. Beyin hücrelerinin bol oksijen ulaşabilmesini sağlar ve bu da beyinde hücre yenilenmesine etki eder. Böylece bilgisayar fonksiyon problemi yaşayan bireylerde tedavi edici bir etkisi olduğu bilinmektedir.

Sitikolin kullanımı çocuk ve yetişkinlerde güvenlidir bunun için geniş kullanım alanlarına sahip olan bu takviye gıdayı rahatlıkla kullanabilmeniz mümkündür. Herhangi bir yan etkisi olmayan ürün sayesinde daha dikkatli daha sağduyulu beyin kapasiteniz daha yüksek ve güçlü hale gelebilirsiniz. Vücutta üretilen sitikolinden daha hızlı bir şekilde kan ve beyin bariyerini aşabilen sitikolin hücre zarlarını oluşturur ve sitikolin’in sağlanmasına destek olur.

Sitikolin ve Omega 3(DHA) içeriğine sahip Cerebramax® hakkında bilgi almak için www.cerebramax.com.tr adresini ziyaret ediniz.
Tek yetkili online satış sitesi www.farmaturk.net üzerinden vereceğiniz siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir