Sitikolin Nasıl Kullanılır? | Sitikolin Nedir ?

Sitikolin Nasıl Kullanılır?

Sitikolin kafa travmaları ve bilişsel bozukluk tedavisinde kullanılmaktadır. Sitikolin kafa travması, parkinson hastalığı, nörolojik işlevlerin iyileştirilmesi için kullanılmaktadır. Sitikolin nasıl kullanılır ve hangi besinler de kolin bulunur?

Kolin kaynaklı besinler tüketerek de vücuda gerekli olan maddeleri belirli oranda kazandırabilmek mümkün olacaktır. Bu besinler arasında tavuk, yumurta, karaciğer, kepekli tahıllar, fasulyeler, balık yer almaktadır. Sitikolin takviyeleri saf kolin, GPC ve lesitin ile birlikte önemli bir ek kolin kaynağı olarak kullanılır.

Sitikolin hafıza gücünü arttırır ve bununla birlikte kanıtlanmış pek çok yararı bulunmaktadır. Bilişsel düşmeyi önler, hafızayı keskinleştirilir ve erişkin üzerinde yapılan klinik çalışmalarla zihinsel berraklığı arttırır. Kafein ve CDP kolin içeren içecekler deneysel olarak kullanıldığında bilişsel verimliliği artırdığı ve reaksiyon süresini kısalttığı görülmektedir. Bu ürünün dozları işlem hızı bir kişide gözlemlenmiş olan eskiler incelendiğinde yüksek performansa sahip kişilerin hafızalarında bile hafifçe yer alan bozulmaları önlemektedir. Bu nedenle pek çok kişi hekim önerisiyle ağır ilaçlar kullanmak yerine kısa süreli sitikolin kullanımı ile daha mutlu ve sağlıklı bir yaşam sürmektedir.

Sitikolin nasıl kullanılır ve faydaları arasında neler bulunuyor? Beyni koruyarak stres ve çevresel toksinlerden beyin hücre zarına korumaktadır. Miyelin zarını koruyan ve hayati tepkileri beynin algılamasını sağlayan bir üründür. Alzheimer hastalığında günlük 1000 miligram sitikolin alındığında semptomların hafiflediği görülmektedir. Performansın arttığı ve beyindeki kan akışının hızlandığı da kanıtlanmıştır.

Sitikolin ve Omega 3(DHA) içeriğine sahip Cerebramax® hakkında bilgi almak için www.cerebramax.com.tr adresini ziyaret ediniz.
Tek yetkili online satış sitesi www.farmaturk.net üzerinden vereceğiniz siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir