Sitikolin Nasıl Kullanılır? | Sitikolin Nedir ?

Sitikolin Nasıl Kullanılır?

Sitikolin nedir, ne işe yarar, sitikolin nasıl kullanılır? hangi hastalıkların tedavisinde kullanımı önerilir? bu konuda bilgi alabilirsiniz. Sitikolin pek çok olumlu etki oluşturmaktadır ve pek çok özelliği ile farklı işlevler üstlenmektedir.

Sitikolin; kafa travması tedavisi, hastalarda nörolojik işlemlerin iyileştirilmesi, parkinson hastalığında kullanılmaktadır. Bilişsel fonksiyon bozukluklarında, takviye gıda olarak kullanılmaktadır. Ayrıca diyabet, görme bozuklukları, insülin direncini düşürme ve alzheimer hastalığında sitikolin kullanılmaktadır.

Sitikolin Yan Etkisi Var mı?

Sitikolin kullanımında meydana gelebilecek bazı yan etkiler bildirilmektedir. Geniş kapsamlı bir listesi bulunmayan sitikolinin çoğunlukla hiçbir yan etkisi görülmez. Yan etkilerden bazıları farklı bir ilaçla birlikte alımı sebebiyle oluşabilir. Çocuklarda dahil kullanımı mümkün olan sitikolin parasempatik sistemin uyarılmasında ve mineral hipotansif etkisi olması konusunda kullanımına önem verilmesi gerekiyor.

Sitikolin nasıl kullanılır? sorusuna gelince güncel olarak kullandığınız ilaçlar, reçetesiz olarak kullandığınız ilaçlara olan hastalıklar, alerjiler ve güncel sağlık durumunuz göz önüne alınarak değerlendirilir. İlacın yan etkilerine karşı yukarıda saydığımız etkenler sizi daha duyarlı hale getirebilir. Bu nedenle ürünün kullanımında hekim önerisine ihtiyacınız bulunmaktadır. Sitikolin kullanımı ile bazı ilaçların etkileri değişebilir. Yan etki riski artabilir ve ilacın doğru bir şekilde kullanılmasına neden olabilir. Bu nedenle doktorunuza kullandığınız ilaçları söyleyerek sitikolin kullanımına başlamalısınız. Sitikolin kullanımının duyarlılık oluştuğunu hissediyorsanız bu konuda pek çok uzmandan bilgi alabilmeniz mümkün. Sitikolin kullanımı sonrasında nasıl vücuda ulaştırılabileceği gibi sorulara ağız yoluyla alınabildiğini söylemek mümkün. Genellikle ilacın yemeklerden sonra kullanılması gerektiği belirtilmektedir.

Sitikolin ve Omega 3(DHA) içeriğine sahip Cerebramax® hakkında bilgi almak için www.cerebramax.com.tr adresini ziyaret ediniz.
Tek yetkili online satış sitesi www.farmaturk.net üzerinden vereceğiniz siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir