Sitikolin Öğrenme Ve Hafıza Performansını İyileştirir | Sitikolin Nedir ?

Sitikolin Öğrenme Ve Hafıza Performansını İyileştirir

Etkisi pek çok klinikte yapılan deneyde kanıtlanmış olan sitikolin tarafından salgılanan bir beyin kimyasalı olarak kullanılır. Ancak dışarıdan da ek olarak alınabilecek bir maddedir. Ağızdan kullanımı mümkün olan bu ürün sayesinde alzheimer ve bilişsel problemlerin başında gelen parkinson, dikkat eksikliği ve hiperaktivite, glokom gibi serebrovasküler hastalıklar için tercih edilir. Sitikolin öğrenme ve hafıza performansını iyileştirir. Bunun kanıtı olarak yapılan deneylerde pek çok kullanan bireyin istenen etkiyi rahatlıkla sağlayabildiği görülmektedir. Başta Japonya’da geliştirilen bu ilaç reçeteli olarak tanıtılmaktadır ve beyin problemlerini ortadan kaldırmaktadır. Amerika Birleşik Devletleri’nde ise sitikolin diyet takviyesi görevi görmekte ve bu şekilde satışa sunulmaktadır. Ciddi problemlerin ve semptomların etkisini azaltır. Hastaların hastalığın devam etmesine rağmen daha rahat ve hayata bağlı bir yaşam sürebilmelerine etki eder.

Sitikolin vücutta fazladan fosfatidilkolin adı verilen bir kimyasalı artırıyor gibi görünmesine rağmen bu ilacın kullanımı beyin fonksiyonu için ciddi bir önem taşımaktadır. Beyin dokusu hasarını azaltan ve sinirler arası iletişimin daha rahat olabilmesini sağlayan bir etkiye sahiptir. Sitikolin öğrenme ve hafıza performansını iyileştirir. Bunun yanı sıra beyinde uzun süre varlığını sürdüren dolaşım problemlerine etki eder. İnme gibi problemler için etkilidir. Özellikle toplumumuzda alzheimer hastalığı, görme problemlerinde, bipolar bozukluklarda, bağımlılıklara karşı optik sinirin tıkanmasına bağlı olan görme bozukluklarında bu ilacın etkili olduğu kanıtlanmıştır.

Sitikolin ve Omega 3(DHA) içeriğine sahip Cerebramax® hakkında bilgi almak için www.cerebramax.com.tr adresini ziyaret ediniz.
Tek yetkili online satış sitesi www.farmaturk.net üzerinden vereceğiniz siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir