Sitikolin Sözel Hafızanın İşleyişinde Olumlu Etki Sağlar | Sitikolin Nedir ?

Sitikolin Sözel Hafızanın İşleyişinde Olumlu Etki Sağlar

Sitikolin vücuda olumlu etkileri ile bilinen ve en güçlü gıda takviyeleri arasında olan grupta yer alır. Sözel hafızanın işleyişi konusunda ciddi olumlu etkileri olduğunu kanıtlayan pek çok deney ile Alzheimer ve parkinson içinde tedavi edici özelliğe sahip olmasa da hastalığın etkilerini yavaşlatır ve zayıflatır. Sitikolin sözel hafızanın işleyişinde olumlu etki sağlar ve bu konuda pek çok kişi kısa bir araştırma yaparak sitikonin faydaları ile ilgili bilgi edinir. Sitikolin hakkında yapılan araştırmalar bu maddenin kilo kontrolü, bilişsel fonksiyon kaybı etkilerini azaltma da dikkat dağınıklığına karşı etkilidir.

Sitikolin kullanımından sonra kullanıma başlamadan önceki bulgular değerlendirildiğinde bir süre sonra bireylerin hızlı karar verebilme yetisini geri kazandıkları, mantıksal bellekte gecikmiş hatırlatmayı iyileştirdiği görülmüştür. Geçiş çalışmasında genellikle iyileşme oranı gözlenmektedir. Sitikolin tedavisi öncesi olabilecek yaşa bağlı gerileme tedavisinde etkili olur ve kullanılır.

Sitikolin vücudun kendi ürettiği kolinden daha kolay emilim sağlayan ve daha yararlı olduğu ispatlanmış bir birleşiktir. Bellek problemlerin de kullanılan sitikolin yan etkisi olmayan bir maddedir. Hücre zarlarını ve koruyucu sinir kapları oluşturur. Bilim adamları tedavi olarak bu maddenin vücutta üretilen kolin işlevinden daha fazlasını üstlenmesini sağlamıştır. Kolin asetilkolin ve sinir sisteminin verimli bir şekilde fonksiyonunu sürdürmesini sağlayan, güçlendiren bir maddedir. Vücutta pek çok maddeyi yararlı birleşene dönüştürerek normal kolilerden daha güçlü ve yan etkisi olmayan bir etkiye sahiptir.

Sitikolin ve Omega 3(DHA) içeriğine sahip Cerebramax® hakkında bilgi almak için www.cerebramax.com.tr adresini ziyaret ediniz.
Tek yetkili online satış sitesi www.farmaturk.net üzerinden vereceğiniz siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir