Sitikolin Yaşa Bağlı Olumsuz Değişiklikleri Önler | Sitikolin Nedir ?

Sitikolin Yaşa Bağlı Olumsuz Değişiklikleri Önler

Sitikolin nörolojik olarak semptomlar ile ilişkili durumlar için geniş bir fayda oluşturmaktadır. Bir endojen bileşik görevi gören sitikolin fosfolipitlerin sentezinde önemli bir ara madde olarak kullanılır ve hücre zarının yenilenmesini sağlar. Fosfatidilkolin sentezinde hız sınırlayıcı adım olarak kullanılan sitikolin insan fizyolojisi ve yapısal bütünlüğünü arttırılması hücre zarlarının sinyalizasyonu için önemli bir besindir. Asetilkolin sentezi desteklenmesi için de bir metil donöri olarak kullanılır. Fosfolipitlerin üretiminde etkili rol oynar kolin ve sitilin kaynağını oluşturur. Alzheimer ve Parkinson hastalığı gibi hafif ve orta şiddetli problemlerinde de hafızayı geliştirme, öğrenme kabiliyeti kazanma ve bilimsel bozukluğu engelleme açısından tercih edilmektedir. Sitikolin yaşa bağlı olumsuz değişiklikleri önler ve hücreler arası iletişim geçişini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmeyi hedefler. Yapılan deneyler ve klinik testlerle kanıtlanmıştır ki sitikolin zihinsel sağlık, göz sağlığı, tokluk hissetmeme, madde bağımlılığına karşı kullanılan en önemli ürünler arasında yer almaktadır. Ayrıca vücut tarafından emilimini sağlanan ve oval dozlama ile yüksek oranda etkisi alınabilen bir üründür ve kullanım şekli hekimler tarafından önerilmektedir.

Sitikolin yaşa bağlı olumsuz değişiklikleri önler endojen bir birleşik olarak fosfatidilkolin olarak kullanılır. Oksijen için bir kaynak görevi görür sitikolin nörotransmitterler ve nükleotitler olarak bilinen hücre metabolizmalarında da önemli rol oynayan bir maddedir. Ayrıca bu ürün Türkiye dışından Avrupa ülkelerinde ve Amerika’da da kullanılmaktadır.

Sitikolin ve Omega 3(DHA) içeriğine sahip Cerebramax® hakkında bilgi almak için www.cerebramax.com.tr adresini ziyaret ediniz.
Tek yetkili online satış sitesi www.farmaturk.net üzerinden vereceğiniz siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir