Sitikolin Yaşlılarda Hafıza Performansını İyileştirir | Sitikolin Nedir ?

Sitikolin Yaşlılarda Hafıza Performansını İyileştirir

Takviye olarak alınan sitikolin vücudumuzda oluşturulan sitilin ve kolinden daha hızlı birleşim sağlayarak vücuttan hızlı bir şekilde etkisini göstermektedir. Bellek zayıflamasını engellemek için kullanılan sitikolin özellikle orta yaş ve yaşlı bireylerde kullanıldığında etkisi mükemmel oluyor. Pek çok hasta bu hastalıkların semptomlarını ağır bir şekilde yaşarken sitikolin kullanan bireylerin hafıza performansının daha iyi düzeyde olduğu saptanmıştır. Sitikolin yalnızca hafıza problemleri için değil diyet takviyesi ve iştah kontrolü konusunda da kullanılmaktadır. Ayrıca sitikolin görme bozuklukları içinde kullanıldığı ve müthiş bir etki sağladığı kanıtlanmıştır. Sitikolin yaşlılarda hafıza performansını iyileştirir ve kullanım sağlanırken hiçbir yan etkisi gözlenmez. Vücutta üretilen koliden daha hızlı kan beyin bariyerini aşabilen sitikolin hızlı bir şekilde hücre yenilenmesini ve hücre zarı güçlenmesini sağlar. Bu sayede sinirler aracılığıyla bilgilerin aktarılması ve doğru yorumlaması konusunda yardımcı olur.

Sitikolin Yan Etkisi Var mı?

Sitikolin geliştirilmekte olan takviye gıdalardan bir tanesidir ve yapılan deneylerin pek çoğu hem hayvanlar hem de insanlar üzerinde olumsuz yan etkiler gözlenmesine neden olmamıştır. Bu nedenle sitikolin hiçbir yan etkisi olmadığını söyleyebilmek mümkündür. Avrupa ülkelerinde ve Amerika’dan yaygın olarak kullanılan sitikolin reçetesiz kullanılan ilaçlar grubunda yer almaktadır. Sitikolin yaşlılarda hafıza performansını iyileştirir daha kaliteli bir ömür geçirebilmeyi sağlamaktadır. Hastalığın seyrini değiştirememesine rağmen hastalığın semptomlarını ciddi oranda azaltması bu ilacın sağlamış olduğu en büyük faydalar arasında yer alıyor.

Sitikolin ve Omega 3(DHA) içeriğine sahip Cerebramax® hakkında bilgi almak için www.cerebramax.com.tr adresini ziyaret ediniz.
Tek yetkili online satış sitesi www.farmaturk.net üzerinden vereceğiniz siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir