Sitikolin Yaşlılarda Hafıza Performansını İyileştirir | Sitikolin Nedir ?

Sitikolin Yaşlılarda Hafıza Performansını İyileştirir

Sitikolin etkisi hem hayvanlar hem de insanlar üzerinde yapılan deneylerle kanıtlanmıştır. Etkisi güçlü olan ve hafıza problemlerinde hastalığın etkisini hafifleten bir özelliğe sahiptir. Sitikolin yaşlılarda hafıza performansını iyileştirir hastaların daha kaliteli bir ömür geçirebilmelerini sağlar. Bu etkiyi sağlamasındaki en önemli bileşen sitilin ve kolin maddeleridir. Bu maddeler birleşerek vücutta koliden daha yararlı bir birleşik haline gelirler ve bilişsel kayıp yaşayan bireylerde iyileşme etkisi sağlarlar.

Sitikolin vücutta pek çok olumlu etki sağlar. Bu etkilerden bir tanesi de iştah kontrolüdür. İştah kontrolü pek çok birey için zor olurken sitikolin sayesinde diyet takviyesi olarak kullanılan bu üründe daha iyi ve kaliteli bir yaşam sürebilmek mümkün olur.

Sitikolin yaşlılarda hafıza performansını iyileştirir yetersizlik ve anımsama duygusu yavaş olan bireylerin demans bulgularını hafifletir. Özellikle ileriki yaşlarda olan kadın ve erkeklerde bunama probleminin neden olduğu etkilerden kurtulmasını sağlar. Sitikolin tam bir iyileşme sağlamakla birlikte hem Avrupa’da hem de Türkiye’de yaygın olarak kullanılmaktadır. Diyet takviyesi olarak da kullanılan sitikolin yurtdışında reçetesiz kullanılan ilaçlar arasında yer alıyor. İşlev bakımından vücutta üretilen kolinden daha aktif ve daha gelişmiş yapıya sahip olan sitikolin sayesinde bireyler daha kaliteli bir sosyal yaşam sürebiliyor. Hastalıkların etkisi sebebiyle hayata küsen ve psikolojik bunalım yaşayan bireylerin hayata tutunması, sosyal olarak kendilerini rahat hissetmelerini bu ilaç kullanımı ile mümkün oluyor.

Sitikolin ve Omega 3(DHA) içeriğine sahip Cerebramax® hakkında bilgi almak için www.cerebramax.com.tr adresini ziyaret ediniz.
Tek yetkili online satış sitesi www.farmaturk.net üzerinden vereceğiniz siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir