Sitikolinin Alzheimer Ve Parkinson Üzerindeki Etkisi | Sitikolin Nedir ?

Sitikolinin Alzheimer Ve Parkinson Üzerindeki Etkisi

Sitikolin, Parkinson ve Alzheimer hastalığı tedavisinde kullanılır. Hastalığın tamamen yok olmasını sağlayamayan ancak Alzheimer ve Parkinson hastalığının etkilerinden tonlarından kurtarmak için kullanılmaktadır. Daha kaliteli bir yaşam vaat eden bu ilaç ile pek çok hasta hastalığın ortaya çıkardığı sorunlardan korunur. Bu rahatsızlığın evrelerinde dahi sitikolin kullanımı işe yarar ve vücuttan gelen mesajların beyin uyartılarını doğru bir şekilde iletilerek çözümlenmesini ve motor sinirlerine ulaştırılmasını sağlar. Sitikolinin Alzheimer ve Parkinson üzerindeki etkisi oldukça fazladır. Bu etkiyi pek çok birey rahatlıkla hissedebilmektedir. Takviye gıda olarak da kullanılan sitikolin bilişsel fonksiyon bozukluklarının iyileştirilmesinde kullanılır. Dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğunda etkilidir. Bunun yanında görme bozuklukları ve hastalıkların tedavisinde de yine sitikolin kullanılır. Son yıllarda artan bağımlılıklar konusunda da sitikolin kullanımı ciddi bir başarı elde etmesi sağlanır.

Sitikolinin alzheimer ve parkinson üzerindeki etkisi incelenerek pek çok hasta tarafından reçetesiz olarak kullanılmak istenmektedir. Avrupa ülkelerinin pek çoğunda sitikolin kullanımı reçetesiz olarak devam ediyor ve Amerika Birleşik Devletleri’nde sitikolin gıda takviyesi olarak kullanılıyor. Bilişsel hafıza bozukluklarında, beyin sinirlerinin ve hücre zarının iyileştirilmesinde motor hücrelerine uyarıların iletilmesinde sitikolin etkisi oldukça fazladır ve sitikolin kullanan bireylerde kullanmayanlara göre çok ciddi farkları bulunmaktadır. Özellikle de Alzheimer ve Parkinson gibi yaşamı kısıtlayan sosyal aktivitelerden uzak olmanıza neden olan hafıza problemlerinde yaşam kalitesinin daha iyi düzeyde kalmasını istiyorsanız düzenli olarak bu ilacın kullanımına devam etmelisiniz. Sitikolin yalnızca bilişsel fonksiyon bozukluklarında değil hipertansiyon gibi kalp ve damar hastalıklarında da kullanılır.

Sitikolin ve Omega 3(DHA) içeriğine sahip Cerebramax® hakkında bilgi almak için www.cerebramax.com.tr adresini ziyaret ediniz.
Tek yetkili online satış sitesi www.farmaturk.net üzerinden vereceğiniz siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir