Sitikolinin Dikkat Performansına Etkisi | Sitikolin Nedir ?

Sitikolinin Dikkat Performansına Etkisi

Sitikolin dikkati toplayabilmek ve hafıza sorunları yaşayan kişilerde çözüm sağlayan bir üründür. Sağlıklı yetişkin kadınlarda vücuda katkı sağlaması açısından kullanılan sitikolinin pek çok güçlendirici etkisi olduğu saptanmıştır. Spesifik olarak sitikolin takviyesi dikkat ile ilişkili tüm hücreler üzerinde yenileyici özelliği olduğu saptanmıştır. Pek çok klinik test uygulanarak deneylerle hastalar üzerindeki etkisi incelenen sitikolinin doğal bir ürün olması ve bilişsel hafıza için etkisi kanıtlanmıştır. Sitikolin emilim açısından da vücuda rahatça sirayet edebilen ve %100 emiliminin mümkün olduğu bir üründür. Metabolizmada tamamen sindirilen ürün idrar olarak dışarı atılabilir. Sitikolin kan beyin bariyerini sentezlenerek müthiş bir etki yaratır.

Sitikolin hem kolin hem de sitine dönüşen ve vücutta üredin olarak bulunan nootropic bir birleşendir. 2 bileşikten oluşan ve bir oral ilaç niteliği taşıyan sitikolin bilişsel ve ilerleyici özellikleri kazandırır. Sitikolin spesifik olarak incelendiğinde öğrenmeyi potansiyel olarak artırır. Sinir koruyucu özellik taşır ve fosfatidilkolinden daha etkili olduğu görülür. Sitikolin gençlerde dikkat ve hafıza artırıcı bir ürün olarak kullanılabilirken anti bağımlılık özelliği de taşımaktadır. Sitikolin dikkat performansına etkisi oldukça fazladır. Gençlerde konsantre olma problemlerin de kullanılan ürün bağımlılık yaratan zararlı maddelere karşı hem de bilişsel hafızayı güçlendirmesi açısından önerilir. Dikkat arttıran, kan basıncı seviyesini normale dönüştüren, bilişsel düşüşü sonlandıran bu ilaç iştah probleminde, göz içi basıncın dengelenmesinde, göz keskinliğini arttırmada kullanılır.

 

Sitikolin ve Omega 3(DHA) içeriğine sahip Cerebramax® hakkında bilgi almak için www.cerebramax.com.tr adresini ziyaret ediniz.
Tek yetkili online satış sitesi www.farmaturk.net üzerinden vereceğiniz siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir