Sitikolinin Yan Etkisi Görülmemiştir | Sitikolin Nedir ?

Sitikolinin Yan Etkisi Görülmemiştir

Sitikolin tedavi edilen hastalar incelendiğinde bu hastaların arasında hiçbirinde  yan etki göstermediği görülmüştür. Sitikolin ile tedavi güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Pek çok işlevsel problem için ortak olarak kullanılan sitikolin bireylerde oluşturmuş olduğu olumsuz etki gözlemlendiğinde hiçbir problem oluşmadığı ve hastalarda yan etki gözlemlenmediği biliniyor. Yalnızca yetişkinler için değil çocuklar için de uygun olan sitikolin hücre zarlarında ki özellikle de fosfatidilkolin deki yapısal fosfolipitlerin sentetik oluşumunda en önemli ara madde görevini üstlenmektedir. Sitikolinin yan etkisi görülmemiştir hem vücuttan, hem de oral yöntemle vücuda alınabilen sitikolin bileşenleri olan sitikolini serbest bırakarak vücuda katkı sağlar. Vücutta yaygın olarak dağılan bu sitikolin kana karışarak beyin bariyerini açtıktan sonra merkezi sinir sistemini aktif hale getirir. Sinirlerin doğru bir şekilde aktarılmasını sağlar ve bunun yanı sıra iştah kontrolü, metabolizma hızı arttırma, görme bozukluklarında da etkisi kanıtlanmış bir ürün olarak kullanılır.

Avrupa’da ve Amerika Birleşik Devletleri’nde diyet takviyesi hafıza güçlendirici olarak kullanılan sitikolin bir gıda takviyesi ürünüdür. Reçetesiz olarak da kullanılabilmektedir. Bilimsel olarak etkisi kanıtlanmış olan ürünün Alzheimer, Parkinson, alkol bağımlılığı, uyuşturucu bağımlılığı gibi pek çok problemle ortak mücadele için kullanıldığı bilinmektedir. Ayrıca ürün inme ve felç gibi ciddi problemlerin tedavisinde de uygulanıyor. Sitikolinin yan etkisi görülmemiştir ve bu nedenle güvenle kullanılabilecek takviye ilaçlar arasında yer almaktadır.

Sitikolin ve Omega 3(DHA) içeriğine sahip Cerebramax® hakkında bilgi almak için www.cerebramax.com.tr adresini ziyaret ediniz.
Tek yetkili online satış sitesi www.farmaturk.net üzerinden vereceğiniz siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir